Komisionerja e BE-së për ekonomi viziton Kosovën

0
104

Komisionerja e Bashkimit Evropian per Ekonomi dhe Shoqëria Digjitale Mariya Gabriel do ta vizitojë Kosovën.

Ajo do të pritet në takim nga zëvendëskryeministri , Enver Hoxhaj.

Pas takimit do të ketë prononcim për media.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here