Leonora Jakupi, një ‘Dardane’ në lojën e Kosovës

0
101

Kosova ka vazhduar me paraqitje shumë të mira në lojërat për ‘Ligën e Kombeve’.

Ndër të famshmet që ishin të pranishëm në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ për të parë lojën, ishte edhe këngëtarja Leonora Jakupi.

Ajo ka veshur duksin me emrin ‘Dardanët’ dhe ka vendosur një kapele me ngjyrat e flamurit të Kosovës, shkruan Gazeta Express.

Leonora ka shikuar lojën bashkë me qytetarët e tjerë ndërsa janë gëzuar me fitoren me rezultat 3:1 të Kosovës kundër Maltës./Gazeta Express

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here