Vritet me thikë një person në Tiranë, kush është viktima

0
33
Një person ka humbur jetën si pasojë e goditjeve me thikë, gjatë orëve të vona të mbrëmjes së djeshme në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Misto Mame”, kur një 35-vjeçar është qëlluar me thikë nga një person.

Si pasojë e dëmtimeve të marra, Olti Hajdari ka gjetur vdekjen në spital.

Mësohet se viktima qëndroi për një kohë të gjatë i shtrirë në tokë, para mbërritjes së ambulancës.

Për shkak të plagëve të marra dhe hemorragjisë, ai gjeti vdekjen në spital.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, teksa policia po heton për të zbuluar më shumë mbi gjithë sa ka ndodhur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here