FATI YT SOT, HOROSKOPI 29 TETOR 2018

0
86

Dashi
Mos jini shumë serioz dhe kryeneç, pasi kjo ditë kërkon nga ju që të jeni më të lirshëm. Përqendrohuni në realizimin e një plani efikas për punën tuaj, pasi ky është një moment shumë i rëndësishëm për karrierën.

Demi
Konsultohuni më shumë për të shqyrtuar disa propozime që keni marrë së fundmi. Në çështjet e dashurisë mund të jeni më tolerant sepse partneri ka nevojë për më shumë liri.

Binjakët
Kjo është periudha më e favorshme në dashuri, për shkak se do të keni mundësi që të shfaqni hapur ndjenjat tuaja. Sa i përket parave, sot mund të keni momente jo të mira.

Gaforrja
Ditë e favorshme për investime në projekte të rëndësishme. Nëse po mendoni që të realizoni një udhëtim të largët, duhet ta shtyni për më vonë atë.

Luani
Energjia do të jetë në nivelin e duhur. Kjo do t’ju lejojë që të çoni përpara disa plane biznesi. Në dashuri ndjeni nevojën për të patus afër një njeri të rëndësishëm.

Virgjëresha
Mund të përfshiheni në një debat me një person që e keni konsideruar mik. Mos lejoni që një person i trete të trazojë ujërat mes jush. Sa i përket parave, jeni i favorizuar.

Peshorja
Mund të merrni një propozim të ri për punë. Konsultohuni përpara se të merrni një vendim. Në dashuri fati mund t’ju buzëqeshë duke krijuar një lidhje të re.

Akrepi
Ditë me fat sa i përket parave. Mund të merrni nje rritje rroge ose një promovim gjë për të cilën keni investuar shumë. Në dashuri nuk i keni fort mirë punët.

Shigjetari
Mos nënshkruani marrëveshje për të cilat nuk jeni i sigurit se mund të funksionojnë. Në dashuri duhet t’i thoni gjërat troç në mënyrë që të shmangni keqkuptimet.

Bricjapi
Po mendoni të bëni disa ndryshime në vendin e punës, por yjet nuk ju favorizojnë në këto momente. Mos e ndërmerrni këtë hap pa ndryshuar situata.

Ujori
Do të kaloni disa momente të vështira në vendin e punës. Disa pengesa artificiale mund t’ju bëjnë pesimist për të ardhmen. Mos u shkurajoni dhe mos hiqni dorë nga planet tuaja.

Peshqit
Ditë e mire për të qëndruar pranë familjes. Pushoni sa më më shumë për të fituar energji të reja. Aktivitetet e lehta sportive janë të këshilluara për të patur një shëndet optimal.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here