‘A ma jep shpirtin’, përgjigja e Dafinës kundrejt Noizyt ju lë ‘pa fjalë’

0
51
Dafina Zeqiri dhe Noizy janë bërë shumë të afërt kohëve të fundit.

Dikur Dafina pranoi ofendime të rënda nga Noizy por sot shihet se dyshja kanë raporte tejet të mira me njëri-tjetrin.

Ata sollën edhe një këngë së bashku “A don love”, që u pëlqye mjaft shumë nga publiku edhe pse pati kritika të shumta.

Megjithatë, Noizy sot tregoi se Dafina tashmë është bërë pjesë e grupit “OTR” dhe e quajti mbretereshë atë.

E në videot e fundit të ndara me ndjekësit, Noizy i thotë Dafinës “A ma jep shpirtin”, përgjigja e së cilës është “Kurrë”.

Në bazë të kësaj ata po kalojnë çaste të lumtura apo e gjithë kjo është një shaka nga ana e tyre?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here