Gjoksmadhja legjendare: 20 fotot më seksi të Pamela Andersonit

0
78

Është 51-vjeçare, por Pamela Anderson vazhdon të jetë një prej femrave më seksi në botën e shoubiznesit.

Roli i saj në Baywatch, një prej serive më të famshme televizive në botë, e bëri Pamelan yll të madh, sikurse edhe pozat e saj përvëluese për revistën erotike për meshkuj, Playboy.

Ndërkaq, lidhjet e saj (ka qenë e martuar me Tommy Lee dhe me Kid Rock) bënë që jeta e saj të jetë shpesh në qendër të vëmendjes së publikut.

Pamela ka fituar vëmendje edhe falë punës së saj si aktore në filma, edhe falë një kasete që e shfaqte atë duke bërë seks me burrin, por edhe falë angazhimit si aktiviste për të drejtat e kafshëve.

Për nder të një prej zonjave më të mëdha të Hollivudit, jua rikujtojmë më poshtë disa prej fotografive më të nxehta të Pamela Andersonit.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here