Gjenden mbetje mortore në Prizren, në vendin e ngjarjes del edhe njësiti për krime lufte

0
60
Në fshatin Planej të Prizrenit gjatë ditës së djeshme janë gjetur mbetje mortore.

Policia e Kosovës ka njoftuar se një qytetar ka gjetur në pyll mbetje mortore me rroba ushtarake të panjohura.

Njësitë policore aktualisht janë në vendin e ngjarjes dhe pritet të dalin edhe njësiti për krime lufte.

Rasti shkon në procedurë ndërkaq që detaje të tjera ende nuk janë dhënë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here