Milan kërkon vetëm fitore sonte në Spanjë

0
26

Milan ka udhëtuar sonte në Real Betis ku do të përballet me këtë skuadër

Skuadrës italiane i duhet një fitore sonte në mënyrë që në dy ndeshjet e ardhshme të mendojë edhe për kualifikim tutje në këtë garë.

Milan ka 6 pikë por një humbje kundër Betisit dhe një fitore e Olympiakosit do ti dërgonte milanistët në vendin e tretë në grup.

Për këtë shkak, Gattuso ka startuar me një ekip të fortë sonte, ku sulmit i prin Suso, Calhanoglu dhe Borini.

Formacionet zyrtare: Real Betis-Milan

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here