Përfundon takimi në Bruksel

0
30

Ka përfunduar takimi trepalësh mes presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, atij të Serbisë Aleksandar Vuçiq dhe përfaqësueses së lartë të BE-së, Federica Mogherini.

Pas takimit, mediave po iu drejtohet Vuçiqi.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here