Portugalia publikon listën, a është Cristiano Ronaldo?

0
34
Pavarësisht raporteve që ai do të përfshihet, Cristiano Ronaldo është lënë jashtë skuadrës së Portugalisë për t’u përballur me Italinë në Ligën e Kombeve.

‘Azzurrët’ duhet të mposhtin skuadrën e Fernando Santos, për të pasur ndonjë shpresë për të avancuar në fazën tjetër.

Trajneri i Portugalisë ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar, pa Cristiano Ronaldon, përcjell “lajmi.net”.

Skuadra e Portugalisë për Italinë dhe Poloninë:

Portierët: Rui Patricio, Beto, Claudio Ramos

Mbrojtësit: Cedric Soares, Joao Cancelo, Jose Fonte, Luis Neto, Pepe, Ruben Dias, Mario Rui, Raphael Guerreiro

Mesfushorët: André Gomes, Bruno Fernandes, Danilo Pereira, Joao Mario, Pizzi, Renato Sanches, Ruben Neves, William Carvalho

Sulmuesit: Bernardo Silva, Bruma, Gonçalo Guedes, Rafa, André Silva, Eder.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here