Tërmet në rajon, dridhjet ndjehen edhe në Maqedoni

0
41
Një termet prej tre ballë që ka goditur Greqinë është ndjerë edhe në Dojran.

Disa tërmete janë ndjerë në Ballkan dhe Evropë në orët e para të mëngjesit.

Një termet prej tre ballë që ka goditur Greqinë është ndjerë edhe në Dojran, termetet janë regjistruar edhe në Turqi dhe Rumani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here