Ministri Reçica anulon konferencën, shkak gjendja shëndetësore

0
42
Ishte paralajmëruar konferencë, mirëpo për shkaqe shëndetësore të ministrit Reçica është anuluar.

Ministri i Punës dhe Mirëqënies Sociale Skender Reçica për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore ka anuluar një konferencë për media të thirrur për sot në orën 13:00, thuhet në njoftimin ministror.

Arsyeja e kësaj konference ishte lansimi në konsultime publikei Koncept Dokumentit për Rregullimin dhe Menaxhimin e Fushës së Pensioneve dhe Beneficioneve, të hartuara nga MPMS.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here