Kombinimet të cilat do t’ju bëjnë të dukeni gjithmonë e përsosur

0
40

Damat e njohura e dinë shumë mirë që sekreti i dukjes së shkëlqyeshme qëndron në kombinimin e ngjyrave dhe materialeve!

Nëse hamendeni se çka të vishni dhe me atë rast të dukeni e përsosur dhe moderne, zgjidhni njërën nga këto pesë kombinime, me të cilat kurrë nuk do të dështoni, transmeton Telegrafi.

Smerald i gjelbër & e zeza

Smerald i gjelbër & e zeza

Nuanca e errët, luksoze dhe elegante e gjelbër është partnere ideale e ngjyrës së zezë klasike – e plotësojnë njëra-tjetrën.

Angelina Jolie është shembulli i përsosur se sa ky bashkim pikërisht është i shkëlqyeshëm.

Lëkurë & teksas

Lëkurë-teksas

Ka lidhje midis lëkurës natyrale dhe asaj artificiale, dhe xhinseve që me këto kombinime ju bëjnë të përsosura.

Shikoni vetëm të famshmet Rihanna, Kate Moss apo Sienna Miller, të cilat këtë stil e bartin, dhe gjithmonë duken shumë bukur!

Print animal & buzë të kuqe

Print animal & buzë të kuqe

Do të mund të thuhet që printi leopard është shumë i thjeshtë.

Mirëpo në kombinim me nuancat neutrale dhe me buzët e kuqe është edhe një kombinim i verifikuar.

Vijat & lëkura

New York, NY - Miranda Kerr films an unknown commercial ad in a New York City restaurant. The Australian model strutted her sexy self down the street in front of the camera in one scene and sat next to a man in a bunny suit at a table inside a restaurant for another scene. It was unclear what the ad was for but does it really matter when you have to opportunity to watch this beauty at work? April 8, 2014, Image: 189979893, License: Rights-managed, Restrictions: NO Brazil, Model Release: no, Credit line: Profimedia, AKM-GSI

Bashkimi fitimtar daton që nga vitet e hershme ’60 të shekullit të kaluar. Sot ky trend është më i përfaqësuar se kurrë më parë, dhe është varianti i verifikuar.

Rosie Huntington-Whiteley, Miranda Kerr dhe Kate Moss janë vetëm disa nga emrat të cilat e adhurojnë këtë kombinim

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here