Prezantuesja shqiptare takon Bebe Rexhën, ja çfarë thotë për të

0
50

Albana Osmani ka takuar Bebe Rexhën.

Albana Osmani po qëndron në New York.

Atje ka pasur rastin ta takojë edhe këngëtaren me prejardhje shqiptare, Bebe Rexhën.

“Është shkruar të takohemi sot! Superylli ynë shqiptar. Me një zemër kafeje dhe energji super të mrekullueshme përreth nesh, unë mund të them se jam fansja jote më e madhe”, ka shkruar Albana në foton që ka postuar me Beben.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here