Formacionet zyrtare: Real Madrid – Melilla

0
31
Real Madrid zhvillon ndeshjen e kthimit të Kupës së Mbretit ndaj Melilla.

‘Los Blancos’ pas fitores 0-4 të shënuar në ndeshjen e parë në udhëtim, tani në ‘Santiago Bernabeu’ presin skuadrën nga liga e tretë.

Ndeshja mes Real Madrid dhe Melilla fillon nga ora 16:15,

Formacionet zyrtare:

Real Madrid: Keylor; Carvajal, Vallejo, Javi Sánchez, Odriozola; Isco, Llorente, Valverde; Asensio, Mariano, Viníciu.

Melilla:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here