Dua Lipa publikon imazhin kur mori lajmin e gëzueshëm, ja çfarë

0
33
Dua Lipa, gjatë vitit që e lamë pas ishte njëra nga artistet më të suksesshme shqiptare.

Ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj personale, Instagram gjersa tregon se kjo foto ishte realizuar në kohën kur u nominua për tri çmime.

“Kjo foto është prej ditës që unë u nominova për tri çmimet, iheart radio!! Faleminderit për artisten e vitit, kënga për vallëzimin më të mirë dhe për videon më të mirë me Calvin Harris me këngën “New Kiss” por kjo nuk është e tëra, vajza ime e mori këtë foto dhe të gjitha imazhet e tjera kur unë isha në rrugë duke u nominuar për fotografin më të mirë. Të gjithë mund të votoni përmes Twitter. Faleminderit”, shkruan ajo.

Projektet e saj janë tejet të dëgjuara dhe shikuara saqë kanë pushtuar kanalin, YouTube me klikime.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here