Pejani kapet nga Policia me pistoletë dhe municione

0
31

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë kontrollit të një veture në Pejë, një personi i është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me 15 copë fishekë.

Sipas policisë, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Po ashtu policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur në rrugën “Nikollë Ivanaj” rreth orës 19:00.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here