Ngjarje e rëndë në Tiranë, dhëndri vret vjehrrin, vjehrrën, më pas edhe veten

0
18

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Raportohet se në zonën e Unazës së re dhëndri ka vrarë më armë zjarri vjehrrin dhe vjehrrën.

Por duket se ngjarja është edhe më shumë tragjike pasi pas prindërve të nuses ai ka vrarë dhe veten

Vijon

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here