Një i vdekur nga shpërthimi në qendër të Podgoricës

0
54
Një person ka mbetur i vdekur pas një shpërthimi në qendrën e Podgoricës.

Sipas gazetave malazeze, shpërthimi ka ndodhur në makinën e tipi ‘Toyouta’ me regjistrim të Cetinës, në rrufën ‘Novak Miloshev’.

Policia dyshon se bomba ishte e vendosur në veturë dhe nga forca e detonimit të saj vozitësi ka rënë nga dritarja.

Ende nuk ka të arrestuar ndërsa policia është në kërkim të të dyshuarve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here