Pacolli: Kosova krenohet me Dua Lipën

0
24
Behgjet Pacolli, i është gëzuar lajmit që këngëtarja Dua Lipa ka fituar dy çmime prestigjioze në Grammy Awards.

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është gëzuar lajmit që këngëtarja Dua Lipa ka fituar dy çmime prestigjioze në Grammy Awards.

Pacolli ka thënë se artistja Lipa është për çdo lëvdatë dhe se Kosova krenohet me të.

Postimi i Pacollit në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here