Prizren, vodhën para në qendër tregtare, tre persona në arrati

0
21

Në një qendër tregtare në Prizren, tre persona të panjohur kanë thyer arkën dhe kanë vjedhur një shumë parash

Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të së hënës në rrugën “Sheh Emini” në Prizren, bën të ditur Policia e Kosovës.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vend të ngjarjes dhe janë duke trajtuar rastin.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here