Qytetarit i përkeqësohet gjendja derisa priste autobusin, ndërron jetë në spital

0
43

Një personit i është keqësuar gjendja derisa ishte duke e pritur autobusin në lagjen “Dardania” në Pejë.
Ai është dërguar në spital për t’u trajtuar dhe aty ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here