Incidenti i Bashës, qytetari refuzon t’i japë dorën

0
41

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vijuar turin e takimeve të tij, ndërsa dje u ndal në Mat, ku kërkoi nga qytetarët që t’i bashkohen protestës së 16 shkurtit në Tiranë.

Por gjatë këtij takimi, kryedemokrati është ndeshur me një qytetar, i cili ndërsa Basha tenton t’i japë dorën, ai e injoron duke i hedhur një vështrim si i çucidur, dhe duke u larguar pa e përshëndetur.

Kjo e bën Bashën që të ndihet në siklet, pasi dora i mbetet dora ngrehur, ndërsa qytetari i thotë diçka kryedemokratitm pasi ky i fundit e përshëndet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here