Vajza e metropoleve Morena Taraku, nga Stambolli në Paris

0
44

Morena Taraku duket se natën e Shën Valentinit e kaloj në Paris

Bukuroshja e cila reklamojë para disa dite një unazë që e kishte vënë në gishtin e fejesës, ende nuk e ka treguar të dashurin e saj romantik.

Kësaj here ajo ka vazhduar që të tregojë udhëtimet e saj të shtrenjta ku ka postuar një fotografi në Paris me mbishkrimin “No Sushi needed” (S’ka nevojë për Sushi) derisa në pjatë ka një orë shumë të shtrenjtë.

Këngëtarja dhe bukuroshja njihet për udhëtimet e saj të shtrenjta por edhe për lidhjet e saj me miliarder, siç ishte miliarderi nga Irani muaj më parë. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here