Pejë, një personi i digjet shtëpia nga shkaqe të panjohura

0
46
Një person nga Peja ka njoftuar Policinë e Kosovës se nga shkaqe të panjohura nga zjarri i është përfshirë shtëpia e tij.

“Rastit ju kanë përgjigjur njësit relevante policore, njësiti  i zjarrfikëseve të cilët kanë lokalizuar dhe shuar zjarrin, si dhe eksperti i zjarreve”.

“Nga zjarri në tërësi është djegur kati i dytë i shtëpisë, nuk raportohet për të lënduar në njerëz. Rasti vazhdon të  hetohet nga kompetentet”, shkruan Policia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here