Digjet një veturë në Fushë Kosovë

0
27
Një makinë është përfshirë nga flakët në Fushë Kosovë.

Një veturë është përfshirë nga zjarri para pak çastesh në Fushë Kosovë, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Ende nuk dihen arsyet se si është djegur kjo veturë.

Kalimtarët kanë treguar për lajmi.net se vetura është djegur e tëra, derisa policia dhe zjarrfikësit kanë arritur në vendin e ngjarjes

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here