Kim shkon gjysmë e zhveshur në event, këtë herë ekspozoi shumë pjesët intime

0
52
Kim Kardashian ka habitur të gjithë me fustanin që kishte veshur mbrëmë.

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat kishte veshur një fustan shumë të hapur tek gjoksi.

Bukuroshja me atë veshje shkoi në “Hollywood Beauty Awards” dhe bëri që e gjithë vëmendja të jetë tek ajo.

Fustani me të cilin Kim ‘shokoi’ publikun, ishte i kreatorit Thierry Mugler, ajo bëri që të gjithë të flasin për të.

Fustani i zi i Kim, mbante vetëm disa shirita tek pjesa e gjoksit, andaj ishte një nga paraqitjet më provokuese të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here