Grabitje e armatosur në Drenas

0
44

Në komunën e Drenasit ka ndodhur një grabitje me armë zjarri në një institucion mikrofinanciar.

Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar edhe Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ndërsa ka bërë të ditur se është vjedhur një shumë e konsiderueshme parash.

”Rreth orës 16 : 30 në Drenas saktësisht në një institucion mikrofinanciar ka ndodhur një grabitje e armatosur. Një person i dyshuar i maskuar nën kërcënimin e armës ka arritur të grabis një shumë të parave dhe është larguar nga vendi i ngjarjes”. ka thënë Ahmeti

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here