Rita Ora sjell pamje ekskluzive nga prapaskenat e xhirimeve të “R.I.P”

0
39

Rita Ora dje ka lansuar këngën e re.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora dje ka publikuar projektin e ri “R.I.P”, në duet me Sofia Reyes dhe Anitta.

Ndërkaq sot, për të gjithë fansat e saj ajo ka publikuar një video ekskluzive gjersa dridh të pasmet në prapaskenë të xhirimeve.

“Vetë gjëra pozitive, këtu është një pamje ekskluzive nga prapaskenat e xhirimeve të RIP”, ka shkruar Ora.

Përndryshe, ky projekt deri më tani ka grumbulluar mbi tre milionë shikime në platformën, YouTube.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here