Formacionet zyrtare: Genoa – Juventus

0
34

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Genoa – Juventus.

Liderët e tabelës do të luajnë në udhëtim tek Genoa, në ndeshjen që do të jetë e vlefshme për xhiron e 28-të në Serie A.

Genoa është një prej tri skuadrave të vetme që ka marrë pikë nga Juventus në Serie A këtë edicion, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, një gjë e tillë vështirë se do të ndodh edhe sot, pasi Juve futen shumë të motivuar pas fitores ndaj Atletico.

Ndeshja mes Genoa dhe Juventus fillon në ora 12:30. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here