Adelina Tahiri me emocion flet për ndjenjën e të bërit nënë për herë të parë

0
11

Adelina Tahiri ka folur me emocion për ndjenjën e të bërit nënë për herë të parë.

Adelina Tahiri së fundi ishte e ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu shumëçka nga jeta profesionale dhe ajo private.

Ajo tregoi se çfarë ndjenje është të bëhesh nënë për herë të parë dhe si ndryshoi jeta e saj pasi erdhi në jetë Joni.

Po ashtu, këngëtarja foli edhe lidhur me planet rreth rikthimit me projekte të reja në muzikë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Adelina Tahiri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here