Kryeinspektori i Prishtinës ka një paralajmërim për shoferët

0
9

Drejtori i Inspektoratit në Komunën e Prishtinës, Adonis Tahiri, ka bërë të ditur se nga nesër (15 prill), organizmi që ai udhëheq do të ndërmarrë masa shtesë për rend dhe rregull në transport.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Tahiri ka paralajmëruar aksione të ‘merimangave’, duke thënë se çdo automjet që do të konfiskohet do të mbahet nga dy deri në pesë ditë nga autoritetet e rendit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here