Aksident i rëndë në Dibr, 4 persona të lenduar , 2 dërgohen me helikopter në Tiranë

0
12

Në orët e para të mëngjesit të sotëm një aksident i rëndq ka ndodhur në aksin e Qafë Buallit-Klos.

Nga të dhënat e para raportohet se 4 persona kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se dy prej tyre janë në gjendje të rëndë dhe po i dërgojnë me helikopter drejt Tiranës.

Të gjithë të plagosurit ishin tek një fuoristradë e cila doli nga rruga pas një parakalimi të gabuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here