Deputetët e VV’së dhe PDK’së kapen në Frontal për renditjen e partive

0
10

Deputeti i Vetëvendosjes, Sali Zyba dhe deputetja nga radhët e PDK’së, Ganimete Musliu janë përplasur për subjektet e tyre në emisionin Frontal të T7.

Zyba ka thënë se sipas të gjitha sondazheve, Partia Demokratike e Kosovës nuk del si një tri partitë e para nga Kosova.

“PDK nuk është as partia e parë, as e dyta, as e treta. Është parti e katërt dhe nuk flasim për subjekte të vogla” , ka thënë Zyba.

Ndërkaq Musliu thotë se partisë së saj renditjen ia jep vetëm elektorati i saj, e që sic shprehet deputetja, nuk e kanë zhgënjyer asnjëherë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here