Aktorit kosovar i refuzohet viza zvicerane edhe pse ia mbajtën dy muaj pasaportën

0
63

Aktori Muhamed Arifi tregoi se Ambasada e Zvicrës ia ka refuzuar vizën, pasi ia ka mbajtur për dy muaj pasaportën.

Ai tha se më 15 nëntor e ka dorëzuar atë dhe dje, më 13 janar, i është kthyer, derisa arsyeja, sipas tij, është banale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here