Alberije Hadërgjonaj rrëfen sesi është tradhtuar nga ish-burri

0
15

Alberije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë.

Albërija falë punës së saj është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

E ftuar në emisionin NIN, Albërija ka zbuluar të pathëna nga jeta e sa personale, përkatësisht rreth martesës që kishte pasur.

Këngëtraja tregoi shkaqet që ishte tradhtuar nga ish-burri.

“Ish-bashkëshorti im pati suksese në biznes dhe u bë shumë i fuqishëm dhe ishte shumë i ri, madje bukurosh. Sa hyri demokracia në Shqipëri, shqiptaret janë të bukura, kishte para dhe normalisht tundohesh kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh ajo.

Ndërkohë, ajo u shpreh se ndonëse edhe mund të ketë ndonjë lidhje dashurie në të ardhmen, për t’iu mos bërë barrë vajzave të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here