Albulena Haxhiu akuzon Thaçin e Mustafën për rrëzimin e qeverisë, thotë se LDK tradhtoi qytetarët

0
24

Ministrja në largim e Drejtësisë, Albulena Haxhiu ka thënë se Qeveria u rrëzua me mocionin e planifikuar nga presidenti Hashim Thaçi dhe kreu I Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa.

Ajo tha se LDK iu kthye atyre që e zhvatën shtetin që 20 vjet.

Gjithashtu, Haxhiu akuzoi LDK’në se e tradhtoi besimin e qytetarëve.

Në fund, Haxhiu u tha qytetarëve të mos dëshpërohen sepse do të kthehen edhe më fuqishëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here