Anëtari i LDK’së godet qeverinë: Asnjë zyrtar s’i priti vajzat tona të arta

0
22

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj, ka kritikuar Qeverinë e Kosovës, për mosorganizimin e pritjes së xhudisteve kosovare që siguruan tri medalje në Lojërat Evropiane, në Minsk të Bjellorusisë.

Gecaj, mosveprimin e qeverisë e ka quajtur të turpshëm dhe të pafalshëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here