Anwar Hadid dhe Dua Lipa po kalojnë momente romantike

0
113

Anwar Hadid dhe Dua Lipa që nga fillimi i lidhjes janë nga personat më të përmendur në shoubiz.

Anwar Hadid dhe Dua Lipa në fillim të verës konfirmuan lidhjen e tyre dhe që nga ajo kohë dyshja po shijojnë në maksimum romancën e tyre, shkruan lajmi.net.

Së fundmi çifti kanë udhëtuar në një vend bregdetar prej nga foto modeli ndau një imazh me të dashurën ku la edhe një mbishkrim mjaft romantik për të “Ti je drita e diellit për mua”

Ndërsa Dua nuk vonoi shumë dhe ia ktheu duke i thënë ‘Drita e botës sime, të dua”. 


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here