Arbenita Ismajli ul bluzën

0
31

Arbenita është ndër femrat më seksi shqiptare.

Arbenita Ismajli është një emër shumë i pranishëm në mediat rozë për shkak lidhjes me Feron por edhe për jetën e saj si modele.

Minuta më parë ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram e cila mendohet të jetë shkëputur nga fotosesioni i ri. Modelja është shfaqur shumë elegante në këtë imazh.

Sa i përket jetës së saj private, është bërë një kohë e gjatë që janë në lidhje dashuri me reperin Fero dhe janë duke shijuar çdo moment të kësaj lidhjeje. /

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here