Arbnora Ademaj ka gjetur një “dashuri” në Tiranë

0
11

E bukur e sukseshme dhe femra më “in” e show bizit. Kjo është Arbnora Ademi, që me daljet e saja publike dhe instagramin e saj shumë të ndjekur të lë pa frymë. Ne kemi zbuluar se ajo e viziton shpesh Tiranën dhe jo vetëm me ftesa plot nga mediat atje por ajo ka gjetur një “dashuri” dhe gjeja e parë që bën shkon te dashuria e saj, për të qenë gjithmonë në top formë dhe më e bukur te klinika e mjekësisë estetike Allure Beauty. E bukura Arbnora ka zgjedhur si shumë VIPA të jetë aty duke ju besuar profesionistëve të bukurisë. Ditët e fundit vajza më e fortë e show-bizit na prezantoi një super makinë G Clas që i shkon mjaft shtatlatësisë dhe elegancës së saj, e si duket tani Tiranën do ta ketë më afër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here