Ariana sjell plot stil ” Idiot” njihuni me artites e re

0
48

E re, e falentuar, e bukur e plot stil. Kjo është këngërja me origjinë nga Cermjani i Gjakovës por jeton në Norvegji e cila quhet Ariana Zenuni. Ka 5 vjet që merret me muzikë dhe e ka shumë pasion e sapo ka publikuar një super projekt me titull ” Idiot ” e ku ka gjetur ka një vit një super bashkëpunim me Bigdeal e klipi realizuar mjaft bukur nga Urban Graphics. Deri tani kjo artiste me plot të ardhme ka publikuar 10 këngë pa llogaritur covers.

Ariana ka pasur mbështetje nga Enis Bytyçi, Muma e ka marrë komente të mira nga shumë artistë ndërsa muzika e saj dëgjohet edhe në Norvegji pasi ka mjaft shqiptarë atje por edhe fansa të saj të huaj.Mund të presim edhe një duet me ndonjë artist të njohur apo të ri por nuk i dihet ende, ajo që dihet është se këngëtarja ka disa artistë idhull e që i pëlqen e i ndjek si Butrint Imeri, Kida, Dhurata Dora e një ditë pse jo duke parë talentin e Ariana mund ta shohim me një sukses e një hap me ata pa dyshim. Ne ju ftojmë ta ndiqni e ta klikoni klipin e projektit të saj më të ri në linkun më poshtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here