Artistja Liza merr supriza nga bashkëshorti dhe miqtë

0
11

Ajo duket se është mami më i lumtur në botë e rrethuar me familjen e saj dhe tre meshkujt e saj. Po flasim për yllin e muzikës pop nga Suedia Liza C. Holmberg ku këto ditë ka pasur dhe ditëlindjen. Por për një super suprizë ka menduar bashkëshorti i saj ku gjatë fundjavës i ka dhuruar të bukurës Liza njê relax me një super darkë në një Hotel & Spa. Por jo vetëm kaq ditën tjetër e gjithë shoqëria e saj kanë organizuar një super party për ditëlindjen e mikes së tyre artiste. Edhe 100 vite të tjera Liza edhe nga ne e qofsh gjithmonë e lumtur mes familjes së bukur dhe miqve simpatike e rrethuar gjithmonë me dashurinë që e meriton.https://www.instagram.com/p/CnJ7odKIFbT/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here