Ballina Autorët Postime nga admin

admin

3140 POSTIME 0 KOMENTET

Weather

Lajme

Thaçi e Veseli në takim me ambasadorët, vonohet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

Takimi i Kryesisë së Kuvendit ende nuk ka filluar, pasi kryetari i Kuvendit Kadri Veseli është në takim së bashku me presidentin Hashim Thaçi...

Ivanoviqi varroset nesër në Beograd, në Veri do të jetë ditë zie

Nga orët e vona të djeshme, gjatë natës dhe sot herët, numër i madh qytetarësh nga pjesa veriore e Mitrovicës, por edhe nga pjesë...

Freedom House: BE-ja tolerojë Vuçiqin për të shtypur opozitën dhe mediat

Organizata “Freedom House” me seli në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në raportin e saj të përvjetshem të lirisë në botë ka konstatuar se...