Ballina Autorët Postime nga Shqip Press

Shqip Press

29776 POSTIME 0 KOMENTET

Weather

Lajme

Shala: ‘Vetting’ për pastrimin e institucioneve, por të mos e bëjë AKI’ja

​Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismës Socialdemokrate, Haxhi Shala, ka thënë se pastrimin e institucioneve të vendit mund ta bëjë vetëm...

Liderët lavdërojnë ligjet në fuqi, statistikat tregojnë rritje në numër të krimeve

Javën për të drejtat e viktimave të krimit është nisur me një performancë të aktores Anisa Ismajli. Ky është event i përvitshëm që organizohet nën...

Shala: Shpend Maxhuni duhet të japë dorëheqje

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Haxhi Shala kërkon dorëheqjen e shefit të AKI’së Shpend Maxhuni, pasi djali i tij, u kap me armë dhe...