Ballina Autorët Postime nga Shqip Press

Shqip Press

26811 POSTIME 0 KOMENTET

Weather

Lajme

Kurti: Thaçi po kërkon foto me Trumpin, takim me Putinin

Në Kosovë është botuar për herë të parë një fjalor enciklopedike Në Kosovë është botuar për herë të parë një fjalor enciklopedike, njofton Klan Kosova. Ky...

Sylë Tahirsylaj tregon për ndryshimet e motit, tregon se kur do të bie bora...

Eksperti dhe profesori i Meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj, ka folur për motin që do të mbretërojë në Kosovë këto ditë. Tahirsylaj parashikon ulje të temperaturave gjatë...

Vetëvendosja vazhdon mobilizimin për protestën e së shtunës

Partia e Albin Kurtit po i vazhdon takimet me qytetarë në përpjekje për të siguruar pjesëmarrje sa më masive në protestën me moton “Një...