Ballina Autorët Postime nga Shqip Press

Shqip Press

37502 POSTIME 0 KOMENTET

Lajme

Si do të jetë moti në Kosovë të premten dhe të shtunën?

Një ciklon i thellë do të kalojë nga rajoni ynë, përgjatë Adriatikut, të premten mbrëma dhe ditën e shtunë, që do të...

Kosova pritet të importojë 100 mijë kilogramë mjete piroteknike për festat e fundit të...

Për shkak të rrezikut nga mjetet piroteknike, nëpër sholla kanë nisur fushata sensibilizuese. Ndërsa nga Dogana e Kosovës thotë se deri më...

LDK njofton për takimin me ambasadorin britanik, kanë folur për Vetëvendosjen

Një komunikatë pa shumë detaje është lëshuar nga Lidhja Demokratike e Kosovës, për një takim që kryetari i kësaj partie, Isa Mustafa,...