Ballina Autorët Postime nga Shqip Press

Shqip Press

49640 POSTIME 0 KOMENTET

Lajme

Mot i ndryshueshëm sot, diell e vranësira

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe me intervale me diell.

A po vihet në dyshim mbajtja e zgjedhjeve në komunat veriore?

Katër kandidatët e subjektit politik, Lista Serbe, që pritet të garojnë për kryetarë të komunave veriore të Kosovës, në zgjedhjet e jashtëzakonshme...

Haradinaj: Le ta qesin nga puna kunatën time

Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur rreth punësimeve familjare gjatë qeverisjes se tij. Në emisionin Pressing të T7, kryeministri Haradinaj...