Ballina Autorët Postime nga Shqip Press

Shqip Press

41153 POSTIME 0 KOMENTET

Weather

Lajme

Qeni që Vuçiq i dhuroi Putinit nuk është ‘deltar ilir’

Qeni që presidenti rus Vladimir Putin e mori si dhuratë nga homologu i tij serb Aleksandar Vuçiq dhe ‘deltari ilir’ nuk janë të një...

Ky është moti për nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se nesër do të mbajë mot kryesisht i vranët. “Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri -1 gradë Celsius,...

​A është ftuar Kadri Veseli nga Gjykata Speciale? Flet kryeparlamentari

Kryetari i PDK-së Kadri Veseli ka thënë që është i gatshëm të përgjigjet nëse merr ftesë për intervistim nga Zyra e Prokurorit të Specializuar. Ai...