Ballina Autorët Postime nga Shqip Press

Shqip Press

33290 POSTIME 0 KOMENTET

Weather

Lajme

Pacolli: Bashkëndjej dhimbjen e madhe me familjarët që humbën të dashurit e tyre në...

Zëvendëskryeministri dhe njëherit Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka ndarë dhimbjen me familjarët që humbën më të dashurit e tyre në aksident...

Mustafa viziton të aksidentuarit në QKUK

Ministri i Punëve të Brendshme, Ekrem Mustafa vizitoi të lënduarit në aksidentin tragjik që ndodhi në rrugën magjistrale Prishtinë-Gjilan, me këtë rast Mustafa shprehu...

Limaj ngushëllon familjaret e viktimave në aksidentin e sotëm në Mramor

Kryetari i Nismës Socialdemokrate njëherësh zëvendëskryeministër në qeverinë e Kosovës, Fatmir Limaj, ka reaguar për aksidentin e sotëm në Mramor ku vdiqën tre persona. Limaj...