Ballina Autorët Postime nga Shqip Press

Shqip Press

41691 POSTIME 0 KOMENTET

Weather

Lajme

​Këshilltari i Haradinajt: Mësimdhënësit duhet ta ngritin cilësinë, për ta ngritur vlerën e koeficientit

Në emisionin “Pressing”, në televizionin T7, po diskutohet për grevën e Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës, e cila po e sfidon...

Sa ishin dhe sa do të jenë pagat e zyrtarëve shtetërorë me Projektligjin për...

Projektligji i ri për pagat i propozuar nga Qeveria Haradinaj, ka shkaktuar pakënaqësi të shumta, gjë që ka bërë që sektorë të ndryshëm të...

Gjini, mësuesve: Mos i leni fëmijët jashtë bankave të shkollës, mos bini pre e...

Kryetari i komunës së Gjakovës, Ardian Gjini, u ka bërë thirrje mësimdhënësve që të ndërpresin grevën. Kreu i Gjakovës përmes një postimi në Facebook ka...