Ballina Autorët Postime nga Shqip Press

Shqip Press

1689 POSTIME 0 KOMENTET

Lajme

Osmani uron kryetarin e ri të CDU’së: Kam besim se do të vazhdojë trashëgiminë...

U.d së presidentit Vjosa Osmani ka uruar kryetarin e ri të CDU’së, Armin Laschet. Osmani ka shkruar se ka...

Vehbi Kajtazi: Ramiz Lladrovci e ka çu Thacin ne Hagë për zhdukjen e Bejhadin...

Gazetari kosovar, Vehbi Kajtazi, në një seri reagimesh në llogarinë e tij zyrtare në ‘twitter’, ka drejtuar akuza për kreun e Komunës...

Edhe sot mot i vranët dhe me borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot do të mbajë mot i vranët dhe me reshje bore.  Temperaturat minimale...