Ballina Autorët Postime nga Shqip Press

Shqip Press

1019 POSTIME 0 KOMENTET

Weather

Lajme

Veseli premton 1 milion euro premi per kualifikim në Evropian, si dhe stadiumin kombetar

Kryetari i Kuvendit, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, së bashku me ministrin e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, kanë takuar...

Partia e gëzon Muharrem Nitajn, ia punëson edhe djalin tjetër Egzonin

Ndërmarrjet publike janë kthyer në derë punësimi për familjarët e politikanëve. Në mesin e familjarëve të politikanëve që janë rehatuar në këto...

Ramadani: Vuçiq, Daçiq dhe Gjuriq po i mohojnë krimet e kryera në Kosovë

Zëvendësministri i Ministrisë së Mbrojtjes, Burim Ramadani, ka thënë se lidershipi i Serbisë po i mohon krimet e kryera në Kosovë, derisa...